Rentalia ile Yollar Senin

Rentalia ile Yollar Senin

Güvenilir araç kiralama firmalarını tek bir çatı altında buluşturan Rentalia, Türkiye’nin her köşesinde ayaklarınızı yerden kesecek fiyatlarla kiralık araba ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Kiralık araç fiyatları için, vakit kaybetmeden tek tuşla sorgu yapabilir, üye firmaların fiyat, paket içerikleri ve ek hizmetlerini en hızlı şekilde karşılaştırarak size en uygun fiyat ve şartlarda aracınızı Rentalia güvencesi ile kolayca kiralayabilirsiniz.

Kuruluşundan bu yana, kaliteli hizmet düsturu ve kolay ara yüzü ile araba kiralama sektörüne yeni bir soluk kazandıran Rentalia, sadece İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Denizli ya da Adana’da değil, rent a car hizmetinin var olduğu tüm şehir ve ilçeler için rezervasyon oluşturabilmenize imkan tanıyor.

Rentalia ile Araç Kiralamak Çok Kolay

Rentalia kiralama platformu kullanımı hem müşteriler hem de hizmet sağlayıcılar açısından son derece kolay. Araç kiralama rezervasyonu yapmak için sadece birkaç basit adımla sonuca ulaşmanız mümkün. Yapmanız gereken;
Araç rezervasyonu yapmak ve aracınızı teslim almak istediğiniz alış yerini seçin, Kiralama yapacağınız ve aracı geri iade etmek istediğiniz tarih ve saat bilgilerini girin, Ara butonuna basarak, Rentalia güvencesi ile sizlere hizmet vermeye hazır rent a car firmalarının araç seçeneklerini inceleyin, Beğendiğiniz araç için rezervasyon yap butonunu kullanarak rezervasyonunuzu oluşturun.

Araç seçeneklerini birbiriyle kıyaslamak, en uygun kiralık araç fiyatları için fiyata göre sıralama yapmak ya da aracın teknik özellikleri ile ilgili detaylı bilgi almak Rentalia ile son derece kolay. İlave sürücü, ek sigorta ya da bebek koltuğu taleplerinizi, rezervasyon anında hizmete ekleyebilir ve ödeyeceğiniz toplam kira bedelini görebilirsiniz. En uygun fiyatlarla size hizmet sunan Rentalia, bugünlerde Denizli Çardak Havalimanı Araç Kiralama ve Denizli Araç Kiralama Fiyatlarında kampanyalı fiyatlar sunuyor.

Rentalia’da Kötü Sürprizlere Yer Yok

Tüm firmaların araç kiralama koşulları aynı değildir. Rentalia üzerinden oluşturacağınız rezervasyonlarda, firma özelinde kiralama şartları size sunulur. Bazı firmalar kredi kartsız araç kiralama yapabilirken bir diğeri kiralama öncesi findeks raporu isteyebilir. Tüm bu koşulları görerek rezervasyonunuzu tamamladığınızda, kiralama esnasında ek ücret talepleriyle ya da nedensiz iptallerle karşılaşmazsınız. Herhangi bir nedenle rezervasyon oluşturduğunuz araç size teslim edilmesi gereken tarihte filoda yer almadığında, size aynı segment ve özelliklerde farklı bir araç ya da daha üst segmente sahip bir araç teslim edilir.

Vale Rentalia Hizmeti ile İhtiyacınız Olan Yerdeyiz

Rentalia, hizmet verdiği tüm şehirlerde, özel vale hizmeti ile aracınızı adresinize getiriyor. Havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınızda sizleri yolcu çıkış kapısında karşılayan Vale Rentalia, otel ya da adres teslimlerinde de istediğiniz saatte istediğiniz noktada aracınıza sahip olabilmenizi sağlıyor. Rentalia üzerinden yapacağınız araç kiralama rezervasyonu sonrasında, müşteri danışmanınız size ulaşarak adres bilgilerinizi alıyor ve aracınız tüm bakım ve temizlik işlemleri sonrasında tam istediğiniz saatte kapınızda oluyor.

Rentalia kiralama platformuna üye olarak, kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilir, kişisel bilgilerinizi tekrar doldurmak zorunda kalmadan hızlı bir şekilde araç kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.