En Oldukça Satan Sedan Modelleri 2022

En Oldukça Satan Sedan Modelleri 2022

Geçtiğimiz aylarda devletimizde hangi araçların en fazlaca satılmış olduğu belirlendi ve yarısını sedan otomobiller oluşturuyor. Otomotiv Dağıtıcıları Derneği (ODD) verilerinden faydalanarak oluşturulan listede Renault iki otomobil ile zirvede bulunduğunu yeniden gösteriyor. Ek olarak en fazlaca satan sedan modellerin sıfırlarının yanı sıra ikinci el piyasasında da oldukça satan ve sevilen modeller bulunduğunu unutmayalım. Uzun süredir dalgalanmalar yaşayan Türkiye otomobil piyasasının 2022 senesinde en fazlaca satan sedan modelleri yakından inceleyelim.

5 Honda Civic Sedan

Honda Civic Sedan bugün fiyat olarak en makul otomobillerden biri olarak sayılıyor. C segmentteki otomobil, karoser formunda ve oldukça mütevazı bir tasarım diline haiz. Japon otomobillerin güvenirliği ve dayanıklılığı da göz önünde bulundurulduğunda yakıt tüketimi haricinde tam bir fiyat performans modeli bulunduğunu söyleyebiliriz.
Sıfır KM Honda Civic Sedan Tutarları ve Paketleri

4 Renault Taliant

20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de üretilen ve en fazlaca satan modellerde hep ilk 5’de yer edinen Renault Symbol’ün adı Taliant olarak değişmiştir. Clio Hatchback’in arkaya bagaj eklenmesiyle oluşan otomobil Türkiye pazarı için olmazsa olmaz hale geldi.
Sıfır KM Renault Taliant Tutarları ve Paketleri
3 Renault Megane Sedan

Renault Megan modelleri uzun bir süredir hayatımızda. Sedan, Hatchback ve SW modellerinin hepsi fazlaca popüler. Fakat Megane’nın en fazlaca malum ve satan modeli Sedan olarak karşımıza çıkıyor. Üretimin Türkiye’de bulunduğunu da hesaba katarsak yedek parça ve servis ağı oldukça varlıklı. Bu sebeple Renault modelleri devletimizde fazlaca seviliyor ve tercih ediliyor.
Sıfır KM Renault Megane Sedan Tutarları ve Paketleri
2 Fiat Egea Sedan

Türkiye’de ki tüketicilerin beklentilerini elde eden otomobil senelerdir en fazlaca satan otomobiller içinde yer ediniyor. 2017 senesinde en fazlaca satan otomobil olmuştu. Bu yıl gene en fazlaca satanlar listesine girmeyi başardı.
Sıfır KM Fiat Egea Sedan Tutarları ve Paketleri
1Toyota Corolla Sedan

Bilhassa son yıllarda Hybrid modeli çokça tercih edilen Toyota Corolla, senelerdir makyajlanarak pazara yeniden sunuluyor. Japon otomobillerine olan itimat ve minimum arıza beklentisi ile alan müşterilerin memnuniyeti bu aracı en fazlaca satan sedan olma ayrıcalığını sunuyor. Ek olarak muadillerine bakılırsa piyasa değerinin neredeyse %25 daha azca bulunduğunu belirtmekte yarar var.
Sıfır KM Toyota Corolla Sedan Tutarları ve Paketleri

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.