En Fazlaca Satan Hatchback Otomobiller 2021

En Fazlaca Satan Hatchback Otomobiller 2021

Hatchback, bagaj uzantısı ve keskin hatları olmayan sportif tasarımlı arabalardır. Bilhassa son yıllarda Hatchback araçları yollarda daha çok görmeye başladık. Boyutları dolayısıyla kent kullanımında oldukça fazla tercih ediliyor. Otomotiv Dağıtıcıları Derneği (ODD) tarafınca paylaşılan verilere bakılırsa en oldukça satan Hatchback otomobilleri sizler için derledik.
10 Peugeot 308

Yumuşak hatların çağdaş tasarım çizgileriyle oldukça şık ve zarif görünen Peugeot 308, sportif ve kompakt otomobil almak isteyenlere hitap ediyor. Avrupa’da Türkiye’den daha popüler olsa da, devletimizde gene de en oldukça satan HB araçlar içinde yer ediniyor.
Sıfır KM Peugeot Fiyat Sıralaması
9 Kia Rio

Kia’nın yüksek performanslı rahat kullanımıyla dikkat çeken aracı fiyat performans olarak en makul Hatchback’lerden biri.
Sıfır KM Kia Rio Paketleri ve Tutarları
8 Seat Ibiza

Seat‘ın en ikonik modeli olan Ibiza, çağdaş tasarımı ve donanımlarıyla devamlı kendini yenilemeye devam ediyor. Hatta dünya genelinde 6 milyondan fazla satılan bu vasıta Türkiye’de de oldukça yüksek bir satış marjına haiz.
Sıfır KM Seat Ibiza Paketleri ve Tutarları
7 Volkswagen Golf

Volkswagen’in en oldukça tercih edilen ve sevilen modellerinden kabul edilen Golf, kaliteli iç mekanı ve yenilenmiş tasarımı ile Türkiye’de en oldukça satılan Hatchback modeller içinde yer ediniyor.
Sıfır KM Volkswagen Golf Paketleri ve Tutarları
6 Citroen C3

Öteki markaların aksine tasarım çizgisine sadık bir marka Citroen. Bu yüzden c3 modelinde ağabeyi C4 Cactus’den esinlenmiş. Şehirli görünümüyle oldukça beğenilen C3 modeli devletimizde de oldukça seviliyor ve tercih ediliyor.
Sıfır KM Citroen C3 Paketleri ve Tutarları
5 Peugeot 208

Vatanımızda de en oldukça satan 5 Hatchback arasına girmeyi başaran otomobil, ön kaput detayıyla hayranlık uyandırıyor. Peugeot 208, tasarım bilgileri ve varlıklı motor alternatifleriyle oldukça sevilen bir formül sunuyor
Sıfır KM Peugeot Fiyat Sıralaması
4 Opel Corsa

B segment otomobil dünyasının senelerdir iddialı oyuncusu olan Opel Corsa, birçok nesli ile devletimizde yüksek satış sayıları elde etti. Hem bireysel hem de filo tarafında en sevilen modellerinden biri olmayı başardı. Opel Corsa, her yıl yenilenen kimliğiyle yeniden satışa sunuluyor.
Sıfır KM Opel Corsa Modelleri ve Tutarları
3 Hyundai i20

Hyundai i20 ilk olarak zarif, çarpıcı ve sportif tasarımıyla dikkat çekse de vasıta güvenliği ve teknolojik donanımlar mevzusunda da oldukça iddialı. Bilhassa tüm Japon otomobillerinde olduğu benzer biçimde minimum arıza özelliği ile oldukça fazla tercih ediliyor.
Sıfır KM Hyundai i20 Modelleri ve Tutarları
2 Volkswagen Polo

Polo, Volkswagen’in en ekonomik modeli olarak dikkat çekiyor. Ek olarak markanın en oldukça tutulan modelleri içinde yer ediniyor. Bilhassa Hatchback olmasından dolayı kent içi kullanımda oldukça tercih ediliyor.
Sıfır KM Volkswagen Polo Modelleri ve Tutarları
1 Renault Clio

Renault Clio, devletimizde üretilen modellerden biri. Bu sebeple yedek parça tedariki mevzusunda da oldukça iddialı. Yedek parça problemi olmayan otomobiller ise piyasada sevilir ve kolay satılır. Bu nedenledir ki Türkiye’de en oldukça satılan Hatchback modeli Renault Clio.
Sıfır KM Renault Clio Modelleri ve Tutarları

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.