Opel Bahar Kampanyaları 2022

Opel Bahar Kampanyaları 2022

Baharın Keyfini Yeni Bir Opel’le Çıkartın!
Opel Türkiye, mayıs ayında hem binek hem de ticari vasıta modellerindeki hususi teklifleriyle dikkatleri üstünde topluyor.
Birbirinden çekici binek ve SUV modellerinde müşterilerine çeşitli olanaklar sunan Opel, başarıya ulaşmış ticari vasıta modellerinde 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçenekleri sunuyor. KOBİ’lere hususi indirimlerle yeni vasıta sahibi olmak isteyenleri ise Opel Showroom’larına bekliyor.

Opel Kampanyaları
Haiz olduğu üstün Alman teknolojisini en uygar tasarımlarla buluşturan Opel, mayıs ayında da binek ve ticari vasıta modellerinde uygun satın alma koşulları sağlıyor.
Markanın sıradışı hatları, Opel Vizör’ü ve Pure Açık oturum kokpitiyle ses getiren en yeni modeli Mokka, 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânıyla 689.900 TL’den başlamış olan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.
Ek olarak Opel bahar kampanyaları ile sıhhat çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve bu meslek gruplarının birinci aşama yakınları yeni Opel Mokka’ya hususi ek indirim fırsatlarıyla haiz olabiliyor.

Opel’in yeni tasarım dilini en iyi şekilde yansıtan modelleri içinde yer edinen Crossland’in bazı versiyonları, 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneğiyle müşterilerine sunuluyor.
En fazlaca tercih edilen SUV modellerinden önde gelen Crossland, 469.700 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Opel bahar kampanyaları ile Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan hatchback modeli Corsa, 75 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla 379.900 TL’den başlamış olan fiyatlarla satın alınabiliyor.
Ek olarak ÖTV muafiyetinden faydalanabilen kişiler için cazip satın alma fiyatlarına haiz sınırı olan stoktaki Corsa ve Crossland modelleri, bayilerde yeni sahiplerini bekliyor.
“İşi Almanlara Bırakın” sloganıyla ticaride yaşamı kolaylaştıran ve işinin profesyonellerine pragmatik çözümler sunan Opel, binek otomobil konforunu ticari vasıta özellikleriyle birleştirerek KOBİ’lerin her ihtiyacına yanıt vermeye devam ediyor. Opel, tüm ticari vasıta ürün ailesinde mayıs ayına hususi 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneği ve KOBİ’lere ek çeşitli fırsatlarla fark yaratıyor.

Binek otomobil konforunu ticari vasıta özellikleriyle birleştiren Combo Life’a, 423.900 TL’den; fazlaca yönlü kasası ve yüksek taşıma kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’ya ise 324.900 TL’den başlamış olan fiyatlarla haiz olunabiliyor.
Yüksek taşıma kapasitesi ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro Cargo, 453.900 TL’den; Vivaro City Van ise 544.900 TL’den başlamış olan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, örneksiz Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life 674.900 TL’den başlamış olan fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Opel, mayıs ayında yeni kampanya olanaklarına ek olarak; birbirinden değişik ödeme çözümlerini de bununla beraber sunuyor.
Geniş ticari ürün gamı ve üstün Alman teknolojisini en uygar tasarımlarla buluşturduğu yeni binek modelleriyle Opel, mayıs ayında müşterilerini showroom’larına çağrı ediyor.
Opel Hakkında
Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden önde gelen Opel, kapsamlı elektrikliye geçiş hamlesiyle CO2 emisyonlarının azaltılmasında öncü bir rol üstüne alıyor. Şirket 1862 senesinde Almanya’nın Rüsselsheim kentinde Adam Opel tarafınca kuruldu ve 1899 senesinde otomobil üretimine başladı.
Opel, Ocak 2021’de Groupe PSA ve FCA Group arasındaki birleşmeyle yeni sürdürülebilir ulaşım periyodunun küresel lideri olarak kurulan Stellantis NV’nin bir parçası. Şirket, İngiliz kardeş marka Vauxhall ile beraber dünya genelinde 60’ın üstünde ülkede temsil ediliyor. Opel, sürdürülebilir bir başarı tesis etmek suretiyle müşterilerin gelecekteki ulaşım taleplerinin karşılanmasını sağlamak için elektrikliye geçiş stratejisini uyguluyor.

2024 yılına kadar, her bir Opel modelinin bir elektrikli versiyonu satışa sunulacak. Bu strateji, Opel’in sürdürülebilir kârlı, küresel ve elektrikli bir gelecek oluşturmak için uyguladığı PACE planının bir parçası.
Sıfır Kilometre Opel Modelleri

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.