Vasıta Kiralarken En Oldukca Tercih Edilen Marka ve Modeller

Vasıta Kiralarken En Oldukca Tercih Edilen Marka ve Modeller

Vasıta kiralarken en oldukça tercih edilen markalar ve modeller hangisidir? Yanıtını sizler için hazırladık.
Vasıta kiralama günümüzde oldukça popüler bir ulaşım şeklidir. Sadece araştırılmayan, hakkında data alınmayan firmalardan vasıta kiralamak kimi zaman sorun olabiliyor. Bir oldukça firmadan fiyat alınmalı, fiyatlar karşılaştırılmalıdır. Aksi takdirde yüksek ücretler ödeyebilirsiniz.
Vasıta kiralarken tercih edilen belli başlı markalar bulunmaktadır. Bu markaların tercih edilme sebepleri hem ekonomik olmaları hem de konforlu olmalarıdır. Ek olarak araçların donanımsal özelliklerine de dikkat etmekte yarar vardır. Şimdi çoğunlukla tercih edilen markalara ve modellere bir göz atalım.
En Oldukca Tercih Edilen Araçlar

Renault Clio 

Model hem maliyeti hem de ekonomik sürüş konforu ile en oldukça kiralanan otomobil markalarından biridir. Renault, Türkiye’nin en popüler otomobil markasıdır. Ek olarak kiralama sektöründe de öteki markalara nazaran daha popülerdir. Kiralama firmaları içinde en oldukça kiralık vasıta bulunan marka ve modeldir. Sebebi ise hem ekonomik sürüş tadı hem de yol tutuşudur. Ek olarak varlıklı bir donanıma haizdir. Birçok değişik renk seçenekleri ile de kendini ön plana çıkarmaktadır.

Renault Symbol

Model vasıta kiralarken en oldukça tercih edilen modellerden birisidir. Bunun sebebi Symbol, tam bir fiyat performans aracıdır. Ek olarak hem daha ekonomiktir hem de ulaşılması kolay bir araçtır.

Fiat Linea

 
Renault’tan sonrasında en oldukça tercih edilen marka Fiat’tır. En oldukça tercih edilen modeli ise Linea’dır. Şu sebeple aracın fiyatı uygundur. Ek olarak Linea azca yakıt yakarak ön plana çıkmaktadır ve uzak yola dayanıklılığı da fazladır.

Fiat Egea

Fiat markasının vasıta kiralarken en oldukça tercih edilen bir öteki modeli ise Egea’dır. Sebebi ise ekonomik ve rahat olmasıdır. Ek olarak şık tasarımı ile sürücüleri kendine çekmeyi başarmaktadır.

Volkswagen Polo

Volkswagen markası yollarda devamlı gördüğümüz bir markadır. Ek olarak vasıta kiralarken de ön plana çıkan bir markadır. Polo modeli ise vasıta kiralarken sık tercih edilen bir modeldir. Ek olarak hem ekonomik hem de otomatik ve manuel vites seçeneği sunarak tercih nedenini arttırıyor.

Ford Focus

Vasıta kiralamada tercih edilen ve sevilen bir öteki marka ise Ford’dur. En oldukça tercih edilen modeli ise Focus’dur. Bunun öncelikli sebebi, modelin ekonomik olmasıdır. Ek olarak rahat ve kullanışlı bir donanıma haiz olması da bir öteki nedenidir.

Opel Astra

Opel, vasıta kiralarken tercih edilen bir öteki markadır. Model olarak baktığımızda ise Astra bizi karşılıyor. Bilhassa sürüş tadı ile sürücüleri cezbediyor.

Peugeot 301

Peugeot, vasıta kiralamada en popüler markalardan biridir. 301 modelini ise vasıta kiralarken çoğunlukla görebiliyoruz. Peugeot 301 modeli ekonomik sürüş imkanı sunmuş olduğu için en oldukça kiralanan araçlardan biridir.

Toyota Corolla 

Japon teknolojisine haiz Toyota Corolla, şüphesiz Türkiye’nin en popüler markalarından biridir. Corolla, kısa kalkış ve ivmelenmelere haiz benzinli ve hibrit dönüşümlü motor tipi araçlarıyla dikkat çekmektedir. Bilhassa kent içi kullanım için ekonomik olması sebebiyle vasıta kiralamada oldukça tercih edilmekte ve ilgi görmektedir.

Hyundai i20

 
Hyundai i20, hem ergonomik tasarımı ile hem de azca yakıt tüketmesi ile çoğunlukla tercih edilmektedir. Bilhassa uzun seyahatler için oldukça idealdir.

Renault Megane

En iyi kiralık otomobil sıralamasında Renault Megane eğer olmazsa olmaz modellerden biri olarak yer ediniyor. Megane en popüler araçlardan biridir. Aynı şekilde Joy ve Touch paketleri ile kullanıcıları memnun etmektedir. İç tasarımı, data ekranı ve multimedya seçeneklerini uzun yolculukları keyifli hale getiriyor. Model, kişisel kiralamaların yanı sıra lojistik ve gezim sektörlerinin de ilgisini çekmektedir. Ek olarak ergonomik iç mekanı ve konforuyla dikkatleri üstüne çekiyor.
2.El Vasıta İlanları

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.