Audi A3

Audi A3

Audi A3 nasıl bir araba Alınır Mı Kullanıcı Yorumları

Audi A3 nasıl bir araba alınır mı kullanıcı yorumları,

Audi’nin A serisi aracı olan A3, bilhassa küçük aileler ve gençler içinde oldukça popüler olmaktadır. Öncelikli şunu belirtelim ki Audi A3 2015 modelinde küçük değişimler haricinde, bir değişiklik bulunmamaktadır. Aslına bakarsanız Audi A3 kasasının güzel olması ve istikrarlı olmasından dolayı, Audi’lerde kasa değişiminin fazlaca olmaması bir noktada kullanıcılar için oldukça büyük avantaj sağlamaktadır.

Audi A3 2015 İncelemelerimiz

Doğal olarak ki Audi A3 farları ile kendini tam anlamı ile ön plana çıkardığını söyleyebiliriz. Xenon farları ve keskin bakışlı dizaynı ile 2015 Audi A3 modellerinde ilk göze çarpan farlar olmaktadır. Ek olarak ikinci bir öteki değişiklik ise 110 beygirlik yeni ve kuvvetli motoru olmaktadır. Performans hususunda bir fazlaca arabayı geride bırakmayı başaran A3 performansı ile pilotunu doyum ediyor.

Minik kasasına karşın oldukça geniş iç hacmi sunan vasıta yenilenen göğüs ve kasası ile şimdiden kullanıcısı tarafınca taktirleri toplamayı başladı.

Başarı göstermiş 1.6 litrelik dizel motoru ile düşük yakıt tüketimi sergileyen otomobil averaj kent içinde 5-6 litrelik düşük ve ekonmik yakıt tüketimi ile kullanıcısının cebine büyük yarar sağlamakta.

Audi A3 Kullanıcı Yorumları

Seher A.
Aile otomobili olarak almış olduğumuz Audi A3 arabamızı genel olarak ben kullandığım için, açıkçası ailemde bana bu mevzuda oldukça güveniyor. Bundan dolayı aracın itimat veren bir sürüş tadı bulunması ve bilhassa otomatik olmasından dolayı, istediğimiz şeklinde uzun yolculuklarda da rahat bir kullanımı bana veriyor olmasından dolayı, doğru bir tercih yaptığımızı Audi A3 kullandığım vakit görebiliyorum.

Yasin B.
Spor araçlara devamlı tutkun olduğum için, geçen yıla kadar yapmış olduğumuz birikimleri 2015 Audi A3 araca yatırmış bulunmaktayım. Bilhassa keyifli bir sürüş için en ideal otomobil bulunduğunu söyleyebilirim. Ek olarak fazlaca fazla yakıt tüketimi olmadığı için, ben bayağı fazla ve keyifle geziye çıkabiliyorum.

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.