Hyundai ix55 nasıl bir araba Alınır Mı ?

Hyundai ix55 nasıl bir araba Alınır Mı ?

Hyundai ix55 nasıl bir araba Alınır Mı ?

Son birkaç senedir otomobil üretiminde daha çağdaş ve güzel duyu sanat anlayışıyla tasarlanmış otomobilleriyle dikkat çeken Hyundai, 7 koltuğa kadar destekleyen ix55 modeli ile piyasalara ses getirmişti.

Görkemli performans sergileyen motoru 3 litre hacme ve 240 beygir gücüne haizdir. Mükemmel denilebilecek motoruyla 451 Nm tork üretebilen Hyundai ix55, bu performansı ile 0 km hızdan 100 km hıza yalnız 10,41 saniyede çıkabiliyor. Maksimum 200 km hıza erişebilen Hyundai ix55, yakıt mevzusunda 9,4 litre ile birazcık fazla tüketiyor. Fakat elde etmiş olduğu lüks konfor ve mükemmel performansı ile kullanıcıları buna kıymet diyor.

Güvenlik önlemlerinin sıkı sıkıya alındığı bu araçta ASR ve EBD desteği bulunmaktadır. 6 ileri vitesli şanzıman desteği ve 78 litre yakıt deposuna haizdir ek olarak uzunluk x genişlik x yükseklik olarak ölçüleri sırasıyla 4840 x 1972 x 1795 mm’dir. Görenleri kendine fanatik bırakan dış görünümü ile lüks bir tasarıma haiz olan Hyundai ix55, sert ve oval hatları ile büyük beğeni toplamaktadır. Farları ile de alımlı bir ışıltıda yollarda adeta süzülüyor.

Hyundai ix55 sıfır satışı bayilerde bulunmamaktadır.Hyundai ix55 ikinci el (2.el) Fiyatı Model yılına gore 90 bin ile 180 bin içinde değişmektedir.

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.