Renault Captur nasıl bir araba ?

Renault Captur nasıl bir araba ?

Renault Captur nasıl bir araba ?

Renault Captur, Ford EcoSport, Vauxhall Mokka ve Nissan Juke ile rekabet eden minik bir SUV otomobildir. Renault Clio’ya oldukça benzer olmasına karşın, Captur’un uzun gövdesi oldukça daha çok alana haiz olduğu anlamına geliyor. Yetişkinler için ön alanda ve arka koltuklar da oldukça iyi aşama de boş alan bulunuyor. Koltukların geriye kaydırılabilir olması yardımıyla alanınızı daha çok da genişletebiliyorsunuz.

Captur’un 450 litrelik bagaj alanı Clio’nunkinden mühim derecede daha büyük. Plastik kalitesi mükemmel değil, sadece bu fiyata yansımış durumda ve aracın fiyatını nispeten ucuzlamış. Koltuğun yükseltilmiş olması sürücüye muhteşem görüş açısı elde etmiş. Bunun haricinde Captur’un sürüş deneyimi Clio’ya oldukça benzer.

Benzinli motorlar 0,9 ve 1,2 litrelik formlarda sadece bu modellere standart olarak otomatik bir şanzıman takılıyor ve bu da performansı kısıtlıyor ve yakıt ekonomisini düşürüyor. Bunun yerine, daha verimli olan 1.5 litrelik tercih edebilirsiniz.

Standart kit, klima, cruise denetim ve bir Bluetooth telefon bağlantısı ihtiva eder. Anahtarsız giriş standarttır – bu fiyat aralığındaki otomobil için ender bir durum. –

Arabanın standart olarak altı hava yastığı, denge kontrolü, tepe tutma kontrolü ve acil fren asistanı bulunmaktadır; üç tane Isofix montajı ve anti-whiplash başlıkları vardır.

Satın almak için en ucuz model: 0.9-litre 90 Expression Plus benzin

n düşük yakıt tüketim maliyetine haiz olan model: 1.5-litre 90 Dynamique S diesel

En süratli model: 1.2 litre 120 Dynamique S benzin

En popüler model: 1.5-litre 110 Dynamique MediaNav

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.