Honda HR-V Serisi

Honda HR-V Serisi

Honda HR-V Serisi nasıl bir araba ?

Eski Honda HR-V 2006’da ilk satışa çıktığın beri belirgin bir gelişme gösterdi. Şirket bu yeni modeli kullanarak, Nissan Juke ve Renault Kadjar şeklinde rakipleri arasından sıyrılarak muhteşem başarı sağlamış oldu. Keskin ve çağdaş stilli bu vasıta, kullanıcılara yeni deneyimler sundu.

Japon markası Honda’nın bu otomobil da güzel döşenmiş bir iç mekan tasarladığını söyleyebiliriz. Orta konsolda ki usb belleklere kadar bile her ince ayrıntının tasarımı düşünülmüş.

Ön ve arka yolcular için kucak kucak boş bacak alanı bulunuyor. Honda HR-V minik bir otomobil olsa da bu boşluğu iç mekan tasarımında ki zekice hamleler ile elde etmiş. Eğer rahatlığımdan ve kesemden taviz vermem diyorsanız, benzer bir konfor elde eden ve bu aracın daha ucuz modeli olan Suzuki Vitara’ya da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Nissan Juke’ten değişik olarak, HR-V herhangi bir performans beklentisi taşımıyor; sadece manuel şanzıman piyasadaki en güzel kullanım deneyimlerinden birini sağlıyor.Kısa ve pürüzsüz bir vites değişiklik yapma özelliğine haiz. HR-V, bir çift benzinli motor ve bir dizel motor ile sunuluyor. Bu motorların yakıt tüketimi hakkaten oldukca hesaplı lakin hız bakımından pek iyi oldukları söylenemez.

Honda HR-V, Nissan Juke’tan değişik olarak pek çevik bir otomobil değil. Lakin engebeli yol yüzeylerinde sarsılmayı izole etmede muhteşem iş çıkarıyor.

HR-V, sınıfının en ucuz otomobilinden oldukca uzakta sadece iklim kontrolü, otomatik ışıklar ve seyir denetim şeklinde standart ekipmanlar iyi bir düzey de sizlere sunuluyor. Otomatik acil durum frenlemesi de, arabayı son aşama güvenli hale getiriyor.

Arabanın fiyatı 89 bin tl ile 111 bin tl içinde değişim göstermekte.

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.