Çakal Kasa Bmw E30

Çakal Kasa Bmw E30

Çakal Kasa Bmw E30 Alınır Mı,Nasıl Bir Araba?

Kaç Çeşit Üretimi Oldu?

E30, BMW’nin en tanınmış modeli 3 Serisi’nin ikinci nesili. Araç iki ve dört kapılı sedan, iki kapılı convertible ve dört kapılı station wagon kasalasıyla satıldı.1.6 dan tutun 2.5 motor hacmine kadar sahip bir araç.3.25 ini alırsanız bir tane de arkaya paraşüt bağlatın durdurmak için 🙂 Araba çünkü tam bir yan makinesi, her yerde her an hatta 20 ile bile yanlamak mümkün 🙂

Neden Bu Kadar Efsane Oldu ?

Bende kullandım bu aracı, Eğer gençsen özellikle tabi orta yaşta da araba hastası çok, Hem uygun hem agresif hem şekilli bir araba istiyorsam alırım bu aracı. Peki alınır mı ? yaşlı eski model sorun çıkarmaz mı ? Çıkarır abi çıkarmaz mı,Düzgün çok ellenmemiş bulursan az çıkarır az çıkarınca da halledersen sorunu temiz olur.Parçası tabi tofaşa göre pahalı, Çıkma alabilirsin ucuza kapatabilirsin,Uğraşırsan başın ağrımaz adam gidiyor servise taktırıyor orjinal parça sonra bu araba sorunlu alınmaz parça pahalı,Değil senin bir ustan olsun git çıkmacıya al ucuza taktır mis 🙂

Hazır motorlardan husus açılmışken E30’un geniş yelpazesine değinelim. Silindir adedi 4 ve 6 olan benzinli motorların sunulmuş olduğu modelde gene 6 silindirli iki de dizel alternatifi vardı. Güç sayısal kıymeti ise 84 bg (63 kW) ile 235 bg (175 kW) içinde değişmekteydi.

Sürücüler, E30 kodlu BMW 3 Serisi’ne değişik nedenlerden kaynaklı saygı duyuyor. Bu aracı mükemmel meydana getiren özelliği de bu. E30 istendiği zaman günlük kullanıma ideal bir otomobil, drift makinesi ya da geleceğin müze aracı olabilmeyi başaran bir araç oldu.

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.