Denizli’de Garantili Net & Anlaşılır Oto Ekspertiz Raporu Nereden Alınır

Denizli’de Garantili Net & Anlaşılır Oto Ekspertiz Raporu Nereden Alınır

Denizli’de Garantili Net & Anlaşılır Oto Ekspertiz Raporu Nereden Alınır

Denizli oto ekspertiz firması olan Computest kurumsal yetkisi bayii BTS Oto Ekspertiz içerisinde yer alan tüm cihazlar TSE, TÜV, CE ve ISO belgelidir. 35 yıldır otomotiv sektöründe yer alan şirket, tecrübelerini kullanarak oto ekspertiz çalışmalarının kalitesini daha da arttırıyor. Denizli Computest kurumsal yetkili bayii size beş farklı ekspertiz seçeneğinin yanın da bir de garantili ekspertiz sunuyor. En çok tercih edilen hizmeti noter uyumlu ve 5.000 kilometre garantili oto ekspertiz paketi olmaktadır. İsteğe bağlı uygulamalar kapsamında, araçta karbondioksit kaçak testi ve hasar kaydı sorgulama işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Araba sahipleri, ekspertiz yaptırmadan kendi tecrübe ve bilgilerinin yanı sıra satıcı beyanına göre aldıkları araçlarda daha sonraki dönemlerde ortaya birçok farklı yerden çıkan masraflarla karşılaşabiliyor. Bu mağduriyet en çok kaporta ve boyada tespit edilmektedir, bu hasarlar aracın değerinde büyük kayıp yaşatır. Herhangi bir konudan dolayı mağduriyet yaşamamak için Denizli oto ekspertiz firmaları arasında yer alan Denizli BTS Oto Ekspertiz, tarafsız ve bağımsız çalışma yürüten uzman ekibiyle uluslar arası kalite standartları içinde hizmet verir.

Denizli Oto Ekspertiz Telefon

Denizli oto ekspertiz telefon numarasıyla BTS Oto Ekspertiz şirketiyle iletişime geçebilir ve satın almayı düşündüğünüz araçla ilgili öğrenmeniz gereken tüm bilgileri öğrenmeniz mümkündür. Yükselen fiyatlardan dolayı, kişiler sıfır araç satın almak yerine ikinci el araç satın almayı tercih ediyorlar. Bu durumda da aracınızda yaptıracağınız ekspertiz işlemiyle, aracınızı tanıyabileceksiniz. Noter uyumlu ekspertiz raporu oluşturan Denizli oto ekspertiz satıcıya ve alıcıya aracın gerçek değeri hakkında bilgi vermektedir. Her şeyin dışarıdan göründüğü gibi olmadığı otomobillerde, görülmeyenleri raporlamak için uzman ekip uzun yıllardır bu çalışmaları gerçekleştirmektedir. Bu noktada ekspertiz firması tarafından sağlanan ekspetiz raporunun da garantili net oto ekspertiz raporu olması gerekir. Firmaya ulaşım sağladığınızda verdiği uygun oto ekspertiz hizmeti sayesinde size daha fazla masraf çıkmadan aracınızın gizli bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Denizli Oto Ekspertiz Hizmetleri

BTS Denizli Oto Ekspertiz şirketinde bulunan hizmetler arasında fren testi, motor testi, amortisör testi, akü testi, boya kaporta testi ve far testi yer almaktadır. Bunların yanı sıra şase kontrol, lastik kontrol, alt kontrol, arıza tespit, yana kayma ve kaçak kontrol gibi hayati önem teşkil eden kontroller de bulunmaktadır. Denizli oto ekspertiz yetkili bayisinde bütçenize uygun şekilde hazırlanmış farklı paket içerikleri bulunmaktadır. Örneğin biri arabanın dış görünümüyle ilgiliyken, diğer paket araç içi sistemleriyle ilgili olabiliyor. Sizin ihtiyacınız olan tam paketlerle aracınız hakkında her bilgiyi sağlayabilir ve satışa çıkartabilirsiniz. Araç alımı yapıyorsanız satın almadan önce tüm kontrolleri gerçekleştirmek aracın geçmişini öğrenmeniz için almanız gereken bir hizmettir. BTS Denizli Oto Ekspertiz sayesinde aklınızın kalmayacağı alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Firmaya ulaşım sağladığınızda deneyimli personel ve güler yüzlü hizmetiyle diğer firmalardan farkını siz de anlayacaksınız.

arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.