2019 Ocak – Ağustos Araç Satış Rakamları Açıklandı

2019 Ocak – Ağustos Araç Satış Rakamları Açıklandı

2019 Ocak – Ağustos Araç Satış Rakamları Açıklandı

Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından 2019 yılı Ocak – Ağustos arası hafif ticari ve otomobil satış rakamları açıklandı.

Listenin başında Fiat bulunurken, en son sırada İnfiniti yer aldı. İşte markaların 2019 Ocak – Ağustos arası hafif ticari ve otomobil satış rakamları

2019 OCAK -AĞUSTOS
MARKATOPLAM
YERLİİTHALTOPLAM
INFINITI000
BENTLEY044
LAMBORGHINI077
ASTON MARTIN01111
FERRARI01414
MASERATI02020
SMART02222
LEXUS02323
DS08787
JAGUAR0116116
MAZDA0188188
PORSCHE0195195
SSANGYONG0198198
ALFA ROMEO0200200
KARSAN2900290
SUBARU0388388
ISUZU42462486
LAND ROVER0549549
IVECO0653653
MINI0692692
JEEP01.0301.030
SUZUKI01.1721.172
MITSUBISHI01.2201.220
VOLVO02.2592.259
SEAT02.5372.537
KIA03.0913.091
CITROEN04.3894.389
BMW04.7614.761
AUDI04.9794.979
SKODA06.5786.578
NISSAN07.6407.640
OPEL08.0208.020
MERCEDES-BENZ08.5128.512
DACIA08.9878.987
HONDA9.1011.53210.633
HYUNDAI3.7379.09312.830
PEUGEOT013.77613.776
TOYOTA12.6541.26913.923
FORD16.3246.08722.411
VOLKSWAGEN024.37924.379
RENAULT29.0816.41535.496
FIAT35.3141.23736.551
TOPLAM:106.925132.392239.317
arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.