Şifreli Bijon Yitirmek nasıl Açılır?

Şifreli Bijon Yitirmek nasıl Açılır?

Şifreli bijon bir oldukça araçta mevcut. Bilhassa lastik jant hırsızlarına karşı iyi koruma sağlıyor. Bir tek şifresi kaybolduğunda nasıl açılır ?
Aracınız şifreli bijon var ise ve bijon şifresini kaybettiyseniz süre kaybetmeden şifreli bijonları söktürün. Bundan dolayı yolda lastik patladığında yada bir halde lastiğin yerinden çıkarılması gerektiğinde işiniz oldukça zor olacaktır.

Şimdi sizden şifreli bijonun anahtarı kaybolduğunda nasıl açılabilir ki dediğinizi duyar gibiyim.
Yeni aldığım aracın yolda giderken lastiği patladı. Bu her insanoğlunun karşılaşacağı bir şey. Derhal bagajdan yedek lastiği çıkarıp değişim yapmak isterken bijonların şifreli bulunduğunu fark ettim. Aracı aldığım adamı arayıp sorduğumda ise bijon şifresinin kaybolduğunu söylemiş oldu.
İlk olarak yetkili servisi aradım bijon şifresi var mıdır diye? Aldığım cevap aracınızın ruhsatıyla gelin yurt dışından isteyelim oldu. Doğrusu aracıma uygun gizyazı 1 ay benzer şekilde bir sürede gelecekti.
Sonrasında sanayideki emektar ustamı aradım. Arabayı çekiciye yükle getir dedi. Ustam bijonların üzerine başka bir bijon kaynatarak zorda olsa açtı.
Bu işlemin kötülüğü ise jantlarınıza zarar veriyor olması. Birde kaynak yapmadan ilkin akünün kutup başlarını sökmek gerekiyormuş.
 
Aman diyelim bijon şifrenizi kaybetmeyin.
arabacı avatarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Liyana Parker

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.